logo-red
loading

o nás

Toto sme my

MEDIASPELL, s.r.o.

Mediaspell je žilinská firma zameraná výlučne na videoprodukciu, reklamné fotografovanie a grafické práce. Pracujeme pre klientov rôznych veľkostí. Máme skúsenosti s veľkými medzinárodnými korporáciami, ale tiež s malými a strednými slovenskými firmami. Pre žiadneho z našich klientov nie sme obyčajným dodávateľom v oblasti videoprodukcie. Naším prínosom nie je len reklamná a promo produkcia. Mediaspell u svojich klientov vždy najskôr uchopí obchodný model a spozná zákazníkov klienta. Len s pochopením týchto dvoch základných údajov môžeme vytvárať naše koncepty a perfektné videá.

Každý z tímu Mediaspell je odborníkom vo svojej oblasti. Kameramani, strihači, špecialisti na animácie, režiséri, produkční, manažéri. Zároveň si Mediaspell od začiatku buduje interný tím ľudí, ktorých profesionálny a osobný rozhľad presahuje úzky profil ich odboru. Rovnakým spôsobom Mediaspell spolupracuje aj s externistami.

Každý z nášho tímu sa snaží rozvíjať priania a potreby klientov nad rámec základného požiadavku. To je niečo, na čo sme pyšní a čo si chceme udržať aj do budúcich rokov.

náš tím

grafické projekty, ktoré sme zrealizovali.

Miroslav Hronský

konateľ

Mgr. art. Martin Hartiník

grafický dizajn

Ing. Petra Hozáková

fotografia

Mgr. Andrej Slaný

videoprodukcia

Ľuboš Vlček

marketing

naše vybavenie

Na zrealizovanie našich projektov používame iba tú najlepšiu techniku

KAMERY
A OBJEKTÍVY

Inventár našich kamier, dronov a objektívov je naozaj pestrý. Preferujeme značky RED, SONY, PANASONIC, BLACKMAGIC, CANON, SIGMA, DJI.

ZVUKOVÁ
TECHNIKA

Po stránke zvukovej techniky vieme zabezpečiť najvižšiu úroveň a splniť tak hocijakú požiadavku klienta. Preferujeme značky RODE a ZOOM.

STATÍVY
A STABILIZÁCIE

Statívy a stabilizácie plnia nie malú zásobu nášho arzenálu. Preferujeme značky ako KESSLAR, RONIN, MOZA, MANFROTTO.

SVETELNÁ
TECHNIKA

Svetlo je jednou z najdôležitejších a nevyhnutných súčastí filmu. Naše preferované značky sú ROTOLIGHT, KINOFLO, ARRI.