logo-red
loading

služby

KOMPLETNÉ RIEŠENIA OD NÁMETU AŽ PO FINÁLNE SPRACOVANIE.

videoprodukcia

Pretože akcia, kamera, svetlá a zvuk sú svet, v ktorom sa zhmotňujú všetky naše predstavy. Tvoríme video obsah podľa vašich predstáv a dodávame tak ten správny image pre vašu firmu. Video reklama je formát, ktorý má budúcnosť istú.
V súčasnosti sú korporátne videá nevyhnutnosťou, ak chcete vašu firemnú kultúru prezentovať moderným spôsobom. Zacielenie do sféry HR vám pomôže osloviť nových zamestnancov, PR zacielenie vám zase prinesie nových klientov. V oboch prípadoch má korporátne video vysoký potenciál z hľadiska rastu firemných väzieb.

fotografia

Dobrá produktová fotografia zlepší image vašich výrobkov aj vašej firmy. Dobre produktové foto predáva - v tlačenej reklame aj na webe. Práve e-shopy a firemné weby by mali venovať maximálnu pozornosť tomu, akým obrazovým materiálom prezentujú svoje produkty a služby.
Tvorba produktových fotografií je tak trochu alchýmiou. Pri jej tvorbe sa zameriavame na podstatné rysy výrobku, venujeme veľkú pozornosť aranžovaniu a nasvieteniu. Každá naša produktová fotografia prejde náročnou postprodukciou, kde každý odraz a odlesk doladíme k dokonalosti.

grafika

Našim klientom ponúkame zvyšovanie obchodných cieľov offline a online marketingu prostredníctvom grafických služieb. Korporátna identita je jednotný vizuálny štýl firmy či projektu, ktorý ho jasne definuje a odlišuje od konkurencie. Vyjadruje, to aká firma je, akú má povahu a čo je jej náplňou. Jasne ju tiež graficky identifikuje medzi miliónmi ďalších produktov a spoločností, a to je dnes dôležitejšie, než kedykoľvek inokedy.
Korporátna identita predstavuje set elementov, ktoré spolu ladia a vyjadrujú jasnú myšlienku. Okrem tvorby loga zahŕňa typografiu, farebné spektrum, ikonografiu, ilustráciu, základné tlačoviny a merchandising.

tvorba webových stránok

Základom profesionálnych webstránok je návrh funkčného a neopozeraného webdizajnu. Nepoužívame šablóny, a tak získa každý náš klient jedinečný webový dizajn. Každý návrh má svoju vlastnú identitu formou grafiky alebo kresby. Vytvoriť dobrú a syntetickú podobu neznamená len plytvať farbami, ale spojiť nápad s jednoduchosťou, ktorého výsledkom je excelentný projekt originálnych webových stránok s myšlienkou a funkciou.